PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=973}
7,7 128 205
ocen
7,7 10 1 128205
6,7 12
ocen krytyków
Nie ma mocnych
powrót do forum filmu Nie ma mocnych

Nie ma mocnych byłoby super gdyby nie '' Zenio Mechanizator'' a raczej ''aktor'' który go gra, toż nawet w szkolnym teatrzyku ten ktoś by się nie utrzymał , żenująco słaby i dlatego kładzie cały film, może mi ktoś powie gdzie on jeszcze grał ?

ocenił(a) film na 10
pszon154

Wasilewicz co grał Zenka grał jeszcze w 3 granicy, w Misiu mężczyznę odprowadzającego na lotnisku, potem zagrał w Szczęśliwego Nowego Yorku a potem już nie grał, i dalej nie gra. Szkoda że już nie gra w filmach dobrym jest/był aktorem. A co nie ma mocnych to i sami swoi i nie ma mocnych to są dobre filmy, najbardziej mi się nie podobał Kochaj albo rzuć.

kinomanka_13

No to faktycznie ograł się tych ról co niemiara , hihihihi ! Nie dyskutuję o gustach dlatego Ci przebaczam nazwanie go dobrym aktorem, chyba że pododba Ci się jako men ?! Hihihi :) dzięki za informację , siemka !

ocenił(a) film na 10
pszon154

jako mężczyzna za młodu trochę mi się podoba.Zastanawiam się jak on teraz wygląda ?

kinomanka_13

Są dwa zdjęcia w Google , pod hasłem '' Andrzej Wasilewicz aktor biografia '' z pewnością na ulicy byś nie poznała , :)

ocenił(a) film na 10
pszon154

na pewno bym go nie poznała dlatego że bardzo dawno go nie widziałam na ekranie, i chyba go już więcej nie zobaczę na ekranie.

ocenił(a) film na 7
pszon154

Nie wiem czy przez Zenia, ale faktycznie część słabsza od Samych swoich. Co nie oznacza, że film nie jest dobry i o wiele lepszy od współczesnych polskich komedii.

ocenił(a) film na 7
pszon154

110 proc. racji - ten aktor to d... wołowa.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

I te jego:"Nie,nieee.Dziekuję"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones